Головна

База відпочинку “Ромашка”

КОЖЕН НОМЕР МАЄ ІНДИВІДУАЛЬНУ ПОВНОЦІННУ КУХНЮ + НАБІР ПОСУДУ.

ПРИ ЗАСЕЛЕННІ В’ЯЗКУ ДРІВ – У ПОДАРУНОК!

Тихий сімейний відпочинок з домашнім комфортом в лісі

Двомісний номер (будинок № 21)

Складається з 6-ти відокремлених номерів (№ 1,2,3,4,5,6). Місткість від 2-х до 3-х чоловік  кожен.

Номер 1 і номер 4 розташовані на першому поверсі (західна сторона будівлі), номер 2 і номер 3 розташовані на першому поверсі (східна сторона будівлі), номер 5 і номер 6 розташовані на другому поверсі (східна сторона будівлі).

У цьому будинку відсутня коридорна система розташування номерів. Кожен номер має свій вихід на вулицю. Індивідуально під кожен номер встановлені альтанка і мангал, є своя парковка.

Біля будинку встановлені гойдалки.

 

Чотиримісний номер (будинок № 23)

Будинок №23 може бути зданий як на одну компанію (від 6-ти до 8-ми чоловік) , так і кожен номер окремо (від 3-х до 4-х чоловік).


На кожному поверсі розташований чотиримісний номер, що складається з холу і двох роздільних спалень. У спальнях знаходяться двоспальні ліжка. Хол обладнаний кухнею з необхідною побутовою технікою, санвузлом.

До кожного номеру встановлені гойдалки, альтанка, мангал. Біля будинку розбитий зелений газон.

Шестимісний номер (будинок № 7)

Місткість 4-6 чоловік .

У будинку є 2 окремі спальні і прохідний зал. У спальнях знаходяться двоспальні ліжка, в залі диван червоного кольору. Будинок обладнаний кухнею з необхідною побутовою технікою, санвузлом, критої паркуванням.

Поруч з будинком встановлено гойдалки, альтанка, мангал, розбитий зелений газон.

Будинок №7 відокремлений від інших будинків.

Восьмимісний зруб (будинок № 5)

Він розташований на окремій території в 10 соток, кількість проживаючих в зрубі – до 8 осіб.

У зрубі: 4 спальні, 2 санвузли, а також повністю обладнана кухня-студія. Є окрема парковка для авто.

Всі зазначені будинки обшиті деревом. Номери, що здаються у всіх будинках, мають ідентичну обробку: обшиті деревом, обладнані сантехнікою, холодною і гарячою водою.

Відпочинок у Святогірську – відмінна можливість побувати на лоні природи, насолодитися тишею і чарівністю. Один з кращих варіантів – база відпочинку «Ромашка». Тут гарантується спокійний відпочинок з домашнім комфортом посеред хвойного лісу.

Особливості бази відпочинку «Ромашка»

У Святогірську турбази представлені в широкому різноманітті, но «Ромашка» вигідно відрізняється. Вона розташована в одному з найяскравіших містах Донеччини. Відпочиваючі люди зможуть насолоджуватись красою та чистотою хвойного лісу.

У Святогірську бази відпочинку у лісі знаходяться у місці його початку. Це центральна вулиця Івана Мазепи. База граничить з територією Національного парку з гарною флорою та фауною. Відпочинок тут буде безпечним для дорослих та малят. Взимку є можливість пройтись за тропами звірів, весною – насолодитися природою, яка просинається, квітами, восени – зібрати ягоди та гриби, влітку – прогулятися до водойми.

Якщо потребується магазин або ринок, то прогулянка не займе більше 10 хвилин. Також поблизу розташовані лавки з різними товарами, одежею, аптеки, салони краси, перукарні. Є можливість прогулятися до Святогірської лаври, монастиря.

База відпочинку «Ромашка» у Святогірську та її номери

Пансіонат у Слов’яногірську «Ромашка» пропонує гарні номера. Є варіанти на вибір.

  1. Двомісний номер. Всього пропонується шість таких номерів, у кожному з яких є можливість розміститися двом або трьом людям. Унікальність у тому, що є відокремлений вхід на вулицю.
  2. Чотиримісній номер. Можлива оренда на компанію з 3-8 чоловік. Номер складається з холу, кухні та двох спалень з усім необхідним для комфортного відпочинку.
  3. Шестимісний номер. Складається з двох окремих спалень, зали, кухні.
  4. Восьмимісний номер. Це окрема будівля на території у 10 соток. Всередині є два санвузла, чотири спальні, кухня-студія.

У кожному є індивідуальна кухня з набором посуду. Також надається окремі бесідки та мангали, власне місце для паркування авто. А при заселенні в якості подарунку вручається в’язка дров. Для дітлахів є ігровий майданчик. Влітку встановлюється басейн для максимально комфортного відпочинку.

Всі домівки обшити деревом. Всередині тепло та затишно. Є гаряча та холодна вода цілу добу. Внутрішній дизайн однаковий – у еко стилі з деревини.

«Ромашка» – це гарний санаторій у Святогірську, який гарантує відпочинок на всі 100% у будь-яку пору року. Телефонуйте за номером +380506240605 при наявності питань.