Номери

Двомісний номер (будинок № 21)

Чотиримісний номер (будинок № 23)

Шестимісний номер (будинок № 7)

Восьмимісний зруб (будинок № 5)

Відпочинок у Святогірську з дітьми – це гарна можливість побути на природі, оздоровитися та гарно провести час. Для цього потрібно вибрати комфортне місце для проживання. Гарне рішення – база відпочинку «Ромашка», де пропонуються номери, оздоблені  натуральною деревиною, та всім необхідним всередині.

Які номери пропонуються на турбазі у Святогірську?

На базі відпочинку «Ромашка» будиночки у Святогірську  мають різну площу.

  1. Двомісний номер. Можливе проживання вдвох або втрьох. Кожен номер має окремий вихід на вулицю для комфорту постояльців та гарне облаштування всередині.
  2. Чотиримісний номер. Може проживати компанія від 3 до 8 чоловік. Всередині будиночку є дві спальні, кухня та хол. Облаштування має все необхідне для комфорту.
  3. Шестимісний номер. Представлений залом, кухнею та двома окремими спальнями. Ззовні – зелена територія з квітами.
  4. Восьмимісний номер. Це окрема будівля, яка побудована з деревини ззовні и всередині. Під неї виділена окрема територія площею 10 соток. У будинку є чотири спальні, два санвузла та кухня-студія.

Біля кожного номеру у Святогірську у пансіонаті «Ромашка» пропонуються окрема бесідка, мангал, сітки та казанки для приготування їжі на багатті. Для відпочиваючих на автомобілях є місця для паркування. Територія санаторію облаштована. Також є ігровий майданчик для дітлахів.

Гарні будиночки в Святогірську пропонуються на базі відпочинку «Ромашка». В них вже є все необхідне для відпочинку з дітьми, з коханою  або з великою компанією друзів. Також варто вказати на близьке розташування магазинів, аптек, салонів краси. Прогулянка до цих міст буде потребувати всього 10 хвилин пішки. Тому, якщо ви плануєте поїхати у Святогірськ, проживання обирайте у санаторії «Ромашка», де ви не пошкодуєте про свій вибір.