Главная страница » Правила проживання

Правила проживання

Правила проживания на базі відпочинку Святогірська “Ромашка”

Шановні відвідувачі, для того, щоб на базі відпочинку Святогірська “Ромашка” Ви відчували себе максимально комфортно, будь ласка, дотримуйтесь простих правил проживання, які полягають в наступному.

1. Проявляйте обережне ставлення з вогнем. Розводьте вогонь тільки або в мангалі, що стоять на відстані 5-ти метрів від дерев, або, в прилеглих до будиночків і обладнаних спеціальними пристосуваннями, альтанках.

При загорянні вогню в приміщенні, терміново покиньте його і прийміть заходи протипожежної оборони. Протипожежний щит з необхідним обладнанням знаходиться біля будинку №15.

2. Щоб уникнути пожежі не використовуйте на території бази відпочинку “Ромашка” піротехнічні засоби і пристосування.

3. Не допускайте куріння в ліжку, тим більше, в стані алкогольного сп’яніння.

4. Проявляйте обережне поводження з електроприладами. Ніколи не користуйтесь пошкодженими прилади, не порушуйте цілісність розеток. При виявленні або виникненні порушення цілісності розеток негайно повідомте адміністратору.

5. Не створюйте незручностей іншим відпочивальникам на базі відпочинку Святогірську особам, проявляйте до них повагу і добросусідське відношення.

6. Не залишайте без нагляду маленьких дітей, тому що по території бази відпочинку “Ромашка” можливе переміщення автотранспорту.

7. Заборонено проживання з будь-якими домашніми вихованцями.

8. Не залишайте без нагляду свої цінні речі, грошові кошти та документи, що засвідчують особу. Адміністрація НЕ БУДЕ НЕСТИ відповідальності за їх пошкодження або зникнення.

9. Дбайливо ставтеся до майна бази відпочинку “Ромашка”. У разі його пошкодження або знищення необхідно відшкодувати збиток в грошовому або матеріальному вираженні.

10. Забороняється пошкоджувати дерева та інші насадження, вони є власністю лісового господарства.

11. Про приїзд ваших гостей в обов’язковому порядку повідомляйте адміністрацію, тому що пропуск таких осіб на територію бази відпочинку «Ромашка» здійснюється тільки після отримання дозволу адміністрації.

12. Бережіть своє здоров’я і допоможіть у цьому своїм близьким і друзям.

Вдалого відпочинку та приємних вражень!

З повагою, адміністрація бази відпочинку «Ромашка» (Святогірськ).