Главная страница » Вартість » Ціни на свята

Ціни на свята

На Великдень мінімальний термін заявки – 3 доби.

21 будинок – 1500 грн. за добу;

23 будинок – 2200 грн. за добу;

7-й будинок – 3000 грн. за добу.

Відпочинок у Святогірську буде цікавим та гарним у будь-яку пору року. Кожен сезон пропонує певні розваги та яскраве проводження часу. Протягом усього року можна гуляти по лісу, ходити у лавру, прокладати свій маршрут до Артема (пам’ятника революціонеру Федору Сергієву).

Відпочинок у Святогірську взимку – це, насамперед, знайомство з казковою природою. Також це гарна можливість побувати на веселому святкуванні Нового року або Різдва за традиціями. Зимовий відпочинок у Святогірську покращує здоров’я, гарантує незабутні приємні спогади, прогулянки по лісу, катання на ковзанках та санях.

Відпочинок у Святогірську восени дозволяє насолодитися всіма фарбами  природи. Прогулянка по лісу дозволить не лише подихати чистим повітрям, а також зібрати гриби або ягоди.

Весною природа розквітає та територія бази відпочинку «Ромашка» та Слов’яногірська в цілому стає дуже красивою. Відпочинок у Святогірську на травневі свята – це сонце, водойма, шашлики та хвойний чистий ліс. Звертайте увагу на те, що на свята краще забронювати домівку за 3-4 дні до відпочинку. Якщо цього не зробити, може бути таке, що всі номери будуть зайняті гостями. Для уточнення цін на святкові дні телефонуйте менеджерам.